Nurol Makina
Anasayfa
Kurumsal
Ürünler
İnsan Kaynakları
Haberler
Galeri
İletişim
Site Haritası
Genel Müdür’ün Mesajı PDF Yazdır e-Posta
1976 yılında kurulan Nurol Makina ve Sanayi A.Ş, 1992 yılından beri, Türkiye’nin Savunma Sanayine ürün ve hizmet sağlamak gibi son derece önemli bir misyonla kurulmuş olup, o günden bu yana bu faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Nurol Makina’nın başarılarının ve geleceğe güvenle bakmasının ardında,  müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, buna uygun ürün, hizmet ve çözümler geliştirmek hedefi ve anlayışı vardır. Nurol Makina olarak bunu sağlamanın yolunun, belirlenmiş stratejiler çerçevesinde Ar-Ge faaliyetleri ile desteklenen kaliteli işgücüne sahip olmaktan geçtiğinin bilincindeyiz. Bu yolda, son derece iyi eğitimli, seçkin, tecrübeli, tecrübeli olduğu kadar da yeniliğe açık ve en üst seviyede aidiyet duygusuna sahip çalışanlarımız, şirketimiz için en önemli varlığımız ve dayanağımızdır.

Firmamız bu anlayış ve Kalite güvenceye verdiği önem neticesinde, yıllardır sürdürdüğü faaliyetlerini, 2013 yılı başında Savunma Sanayii Müsteşarlığı’mıza, kara araçları alanında ana entegratör olarak taçlandırmış ve ne kadar doğru bir yolda olduğunu kanıtlamıştır. Büyüme stratejimiz açısından önemli bir mihenk taşı olan bu gelişmeyle birlikte, aynı zamanda yurt dışı pazar payımızıda artırmak için pazarlama faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Mevcut ürünlerin geliştirilmesi ve kalitesinin arttırılması faaliyetlerinin yanında, ürünlerde yerlilik oranının en üst düzeye çıkarılması amacıyla da sürekli çalışmalar yapılmaktadır. Ayrıca, ürünün tasarımı safhasında başlayan ve ömür devri boyunca devam eden lojistik destek konsepti de Nurol Makina ve Sanayi A.Ş tarafından önem verilen hususlardan birisidir.

Nurol Grubunun onurlu bir üyesi olarak, Nurol Makina ve Sanayi A.Ş; sahip olduğu inovasyon kapasitesi ve kabiliyetleri ile savunma ve ana yurt güvenliği alanlarında uluslararası bir çözüm ortağı ve güvenilir bir tedarikçidir. Tasarım, üretim, montaj ve bakım-onarım alanlarındaki 20 yıllık tecrübesiyle Nurol Makina ve Sanayi A.Ş, Türk ve Dünya güvenlik güçleri ve ordularına sunduğu üstün hizmet kalitesini koruyarak, güvenliğin ve barışın sağlanmasındaki rolünü devam ettirecektir.

Engin AYKOL
Nurol Makina ve Sanayi A.Ş
Genel Müdürü